Najnovšie recenzie zo sekcie Multifunkčné zariadenia

HP Envy 6020e 223N4B Instant Ink

HP Envy 6020e 223N4B Instant Ink

Overený zákazník HPobchod.sk vimas

Pridané: 21. januára 2024

Zakúpený v HPobchod.sk

• Super tlačiareň pre občasné použitie v domácnosti.
  • Malý obsah štartovacích náplní, je to však kompenzované cenou tlačiarne.

Rozmerovo malá, šikovná tlačiareň pre domáce použitie. Využil som akciovú cenu a pri inštalácii aj službu Instant Ink, takže je koniec v naháňaní náhradných drahých náplní do tlačiarne. Tlačiareň je dostatočne rýchla, tlač, scan aj fotografie v super kvalite, spokojnosť s cenou v pomere k výkonu tlače.

Canon i-SENSYS MF651Cw

Canon i-SENSYS MF651Cw

Overený zákazník FaxCOPY Overený zákazník

Pridané: 20. januára 2024

Zakúpený v FaxCOPY

• cena vs. kvalita
  • kvalitná tlač
  • kvalita skenovania
  • potreba odsúhlasiť na tlačiarni každý pokyn z PC na tlač
Canon PIXMA TS6350

Canon PIXMA TS6350

Overený zákazník MALL.SK Karol

Pridané: 20. januára 2024

Zakúpený v MALL.SK

• bezproblémová konfigurácia wi-fi pripojenia
  • chválim najmä podporu Linuxu
  • nastavenie tlačiarne a tlač z mobilu cez Canon Print
  • automatická obojstranná tlač
  • relatívne tichý chod
  • celkom dobre vyzerá
  • má displej
  • tenké plasty
  • labilný, prehýbajúci sa kryt skenera
  • v balení nie je USB kábel
  • mohli by byť lacnejšie atramentové náplne

Tlačiareň ma celkom zaujala svojím dizajnom a aj cenou. Má zošikmený predný panel (možno mohol byť klasický kolmý) čo jej ale pridáva trochu výnimočnosti. Výhodou je nevytŕčajúci zásobník papiera, ktorý nezaberá zbytočný priestor a nenarušuje celkový vzhľad. Pri vysúvaní zadného zásobníka je treba dať pozor na jeho zaklopenie dozadu, inak sa s rachotom zrúti späť. Výstupný držiak papiera sa pred tlačou automaticky vysunie, zasunúť ho však je potrebné ručne. Je pritom cítiť mierne trenie plastov o seba. Plasty zásobníkov sú celkovo tenké a na ich konštrukcii výrobca dosť šetril. Kryt skenera pôsobí pomerne labilne a prehýba sa. Displej je výhoda, robí tlačiareň tiež zaujímavejšou, ale vzhľadom aj na dosť rozsiahle menu mohol byť väčší. Uvedené slabiny sú však určite vyvážené cenou a pri šetrnejšom zaobchádzaní isto poslúži k spokojnosti ešte niekoľko rokov.
Výrobok používam pod OS Kubuntu a bol som naozaj milo prekvapený keď po bezproblémovej konfigurácii wi-fi pripojenia a akéhokoľvek ďalšieho nastavovania alebo inštalácie čohokoľvek, bola tlačiareň dostupná v systéme. Je uvedená ako "driverless", zo zoznamu je možné vybrať aj vlastný ovládač (neskúšal som). Dajú sa nastaviť bežné parametre, vrátane kvality tlače ako aj zapnúť obojstrannú tlač, atď. Umožňuje tlač aj skenovanie v plnom rozlíšení v kvalite určite postačujúcej na domáce použitie.

Overený zákazník Alza.sk Eva

Pridané: 19. januára 2024

(naposledy upravené 19. januára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

S tlačiarňou som spokojná, zatiaľ tlačí v poriadku, a som rada, že má automatickú funkciu obojstrannej tlače. Veľmi dobrý pomer cena - kvalita.

Overený zákazník MALL.SK Gabriella

Zakúpený v MALL.SK

Rýchla inštalácia, velmi šikovné aj pre nie technicky zdatných

Epson EcoTank L8180

• Lacná tlač
  • Dobre riešený softvér
  • podávač
  • nemá skenovanie do PC

Ideálne na kancelárske potreby, k dostaniu lacné alternatívne tonery. Nakúpil som ich pre zákazníkov už niekoľko. Sú to spoľahlivé stroje.

HP Smart Tank 725 28B51A

• Obojstranná tlač
  • Pekné fotky

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 17. januára 2024

(naposledy upravené 17. januára 2024)

• Ľahká inštalácia

HP DeskJet 2810e MF 588Q0B

HP DeskJet 2810e MF 588Q0B

Overený zákazník Alza.sk 666mahony

Pridané: 12. januára 2024

(naposledy upravené 12. januára 2024)

• Jednoduchosť, wi-fi
Brother DCP-1622WE

Brother DCP-1622WE

Overený zákazník MALL.SK Simi

• Rýchla tlač hlavne cez aplikáciu v Androide
  • Aplikácia je strašne strohá je tam strašne málo nastavenie a možnosti

Inštalácia cez router WPS bola trikrát za sebou neúspešná tak som sa rozhodol inštalovať klasickým starým spôsobom s CD mechanikou CD softvérom cez kábel ktorý som našťastie mal cez Windows. Upozorňujem všetkých že kábel nie je súčasťou balenia!!!

Epson EcoTank L3250

Overený zákazník Datacomp.sk Overený zákazník

• ekonomická tlač
Epson L810

Epson L810

Overený zákazník Alza.sk Martin F.

Pridané: 11. januára 2024

• Bezproblémové vrátenie peňazí

Tlačiareň som po pár dňoch vrátil.
Alza by mohla prehodnotiť označovanie tovaru. Mali dve tlačiarne. Jedna ako Rozbalená, druhá ako Použitá. Nemal som odvahu brať použitú. To som predpokladal, že taká tlačiareň bude mať zásobníky naplnené atramentom, už dačo vytlačila, ktovie ako dlho stála, skrátka budú len problémy. Kúpil som teda druhú, ROZBALENÚ. Čakal som že sa jedná len o rozbalenú krabicu....niekto proste chcel vidieť tlačiareň naživo, alebo ju niekde v obchode vystavili. Prišla mi tlačiareň s naliatymi zásobníkmi. Fľaše len tak zabalené do "streč" fólie. Časť atramentu z fľaštičiek vytiekla. Bordel neskutočný. Tri dni som chodil s rukami ako maliar-natierač, keďže som zrovna nemal gumové rukavice (obchody cez Vianoce zavreté) a bolo treba s tou farebnou skazou dačo urobiť, aby to nevytieklo ešte aj do koberca. Navyše tlačiareň mala za sebou cca 70 vytlačených stránok, nevedno ako dlho nešla. Hlava samozrejme zaschnutá. Obyčajné čistenie trysiek nepomohlo. Urobil som preplach. Po ňom treba minimálne 12 hodín počkať. Následne znovu čistenie. Samozrejme táto procedúra zhltla kopec atramentu. Po tomto už to bolo trochu lepšie, nie však dokonalé. Tlačiareň stále pri tlači fotky "riadkovala". Kalibrácia nepomohla. Navyše pri pohľade zlbízka bolo vidieť "kvapky". Inak povedané - mám doma staršiu EPSON L805, vytlačených asi 10tisíc strán a má svoje rezervy -práve preto som chcel novšiu L810. V konečnom dôsledku som zistil že nová L810 tlačí horšie ako staršia L805. Neviem či je to chyba celého modelu L810, alebo len konkrétneho kusu, na ktorom proste zaschla hlava. Preto som využil právo na vrátenie a ihneď, ako po Vianociach otvorili obchody som tlačiareň vrátil. Vrátenie už prebehlo bez akýchkoľvek problémov a do 24 hodín mi vrátili peniaze v plnej výške.

Epson EcoTank L3550

Epson EcoTank L3550

Overený zákazník Alza.sk Veronika

Pridané: 10. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Dobre tlačí (fotky ešte nevyskúšané)
  • Jednoduché plnenie atramentu
  • Náhradné náplne a súčiastky nie sú predražené
  • Pomerne maly rozmer
  • Jednoduché pripojenie mobilu aj počítača (cez wifi)
  • Pribalené náplne (okrem čiernej) som naplnila hneď celé a pri konfigurácii tlačiarne sa ich hneď aj dosť minulo
  • Chýba kábel na pripojenie k PC -kto potrebuje,treba dokúpiť

Veľmi ľahké nastavenie tlačiarne do prevádzky h aplikácia v telefóne naviguje sama, jediný problém bol spočiatku vytlačiť skúšobnú stranu (nevedela som akým spôsobom postláčať tie dve tlačítka, ale nakoniec sa podarilo)

Uvidíme ako dlho vydrží atrament a či nezaschne v tryskách.

HP LaserJet MFP M140we 7MD72E

Epson L3266

Overený zákazník Alza.sk Smolo

Pridané: 8. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Jednoduche tlacenie z mobilnych zariadeni
  • Nekupoval som to na tlacenie fotiek, ale vysledok na fotopapier je mozno aj krajsi ako zo znamych tlacovych foto sluzieb.
  • Velmi jednoduche naplnenie atramentom. Ani kvapka vedla. Vsetko ciste
  • Bezokrajova tlac fotiek
  • Instalacia dlhsia ale bezproblemova, len nasledujete sprievodcu.
  • Pomorne rychla ciernobiela tlac
  • Na domace pouzitie, uplne super
  • Niekedy hlasi varovanie, ze velkost papiera v zasobniku nezodpoveda vybranemu formatu. Hlavne fotky 10x15.
  • Uvital by som nahlad tlace na mobile.
  • Bolo by fajn v mobilnej appke mat viac moznosti skenu (zmensenie, zvacsenie). Aby som napr. oskenoval 2 stranky a jednoducho vytlacil zmensene na jednu.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25